Archiv pro měsíc: Duben 2019

LETNÍ PROVOZ MŠ a ZÁPIS

Letní prázdninový provoz proběhne ve dnech: 1. – 19.7.2019, po té bude provoz MŠ PŘERUŠEN DO 31.8.2019

 

Rodiče dětí z MŠ Šromova na prázdninový provoz své dítě přihlásili zapsáním do seznamu u tříd. Úplata za předškolní vzdělávání za měsíc červenec 2019 bude 230,- Kč, neplatí ji děti s povinným předškolním vzděláváním. Splatnost úplaty je do 20.6.2019. Zjistěte si u vedoucí školní jídelny jaký máte aktuální stav konta Vašeho dítěte. V případě přeplatku nemusíte úplatu a stravné hradit. Cena stravného viz řád ŠJ.

Budete-li hlásit dítě v době přerušení provozu naší MŠ do jiné školky, vyplňte žádost o vystavení dokumentů – přijetí na letní prázdniny a odevzdejte ji k rukám ředitelky školy. Na základě ní, Vám budou nachystány potřebné dokumenty k přijetí dítěte v jiné MŠ.

 

ZÁPISsběr žádostí NA LETNÍ PRÁZDNINOVÝ PROVOZ MŠ pro děti, které nenavštěvují MŠ Šromova proběhne 15.5.2019  od 8.00-17.00 hod. K prázdninovému provozu mohou být přijaty děti, které jsou již přijaté k předškolnímu vzdělávání v jiné MŠ a jejich kmenová MŠ nebude v době našeho letního provozu poskytovat předškolní vzdělávání, tzn. bude mít přerušený provoz.

Rodiče si k zápisu přinesou:

  • Kopii evidenčního listu z MŠ, kam dítě dochází (neobsahuje -li tento dokument potvrzení lékaře o očkování dítěte, rodič si zažádá MŠ i o kopii žádosti o předškolní vzdělávání nebo si s vyplněnou žádostí o letní provoz zajde k lékaři a údaj o očkování nechá potvrdit zde).
  • vyplněnou žádost http://mschrlicgl.cluster026.hosting.ovh.net/?page_id=15,
  • občanský průkaz
  • rodný list dítěte

Pro bližší informace volejte ředitelku školy Petru Putnovou, 739 382 958

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

NÁVŠTĚVA KNIHOVNY

V následujících dnech navštíví děti knihovnu Jiřího Mahena v Brně – Tuřanech s odborným programem.

Termíny návštěv:

8.4.  Krtečci a Medvídci – zrušeno ze strany knihovny

12.4. Sluníčka – zrušeno knihovnou, náhradní termín

15.4. Koťátka a Motýlci

16.4. Sluníčka

Žádáme rodiče, aby 6-ti letým dětem dali průkazky na MHD.

Děkujeme

 

Rubriky: Akce | Napsat komentář